Nagrody

Firma UNIFREEZE ze względu na wysoką jakość produktów oraz liczne certyfikaty potwierdzające wysokie normy związane z produkcją owoców i warzyw zdobywa corocznie dużą liczbę nagród na imprezach i konferencjach branżowych. Do najważniejszych z nich należą m.in.:

Firma Unifreeze została wyróżnionona przez Fundację Polskiego Godła Promocyjnego w XVIII edycji konkursu "Teraz Polska" - szczególne uznanie komisji oceniającej zdobył produkt: "Mrożony szpinak - całe młode liście w brykietach", który cieszy się ogromnym powodzeniem wśród naszych klientów ze względu na wysokie wartości smakowe i odżywcze
W swojej kolekcji nagród Unifreeze ma również statuetkę przyznawaną przez kapitułe konkursu "Lider rynku". Celem konkursu jest wyróżnienie i promocja firm, produktów i usług o czołowej i ugruntowanej pozycji rynkowej, oraz innowacyjnych rozwiązań technicznych, technologicznych i organizacyjnych. Laureaci wyłaniani są metodą porównawczą konkurencyjnych zgłoszeń jako najbardziej właściwą i obiektywną formą wyłaniania najlepszych na rynku.
Ogólnopolski Ranking Liderzy Eksportu organizowany jest od 2002 roku. Kapituła przyznaje prestiżowe nagrody najlepszym firmom eksportowym. Ranking ma na celu promocję polskich firm prowadzących efektywnie działalność eksportową. Firma Unifreeze za wysoką sprzedaż eksportową i doskonałą jakość została uhonorowana tytułem "Liderzy Eksportu". Patronami honorowymi rankingu są Ministerstwo Spraw Zagranicznych oraz Ministerstwo Gospodarki.
Firmy nagradzane w konkursie skutecznie wykorzystują markę dla promocji produktów i usług. Stawiają na tradycję i jakość swoich działań. Przyznana nagroda zobowiązuje nas nie tylko do ciągłej pracy nad ulepszaniem swoich produktów i stosowanych technologii, ale również do działań nad poprawą naszej marki i wizerunku.
Do udziału w konkursie uprawnia rekomendacja wystawiona przez jednostkę samorządu terytorialnego, samorządu gospodarczego, administracji państwowej lub doradztwa rolniczego, miejscową agencję rozwoju regionalnego (lokalnego) lub rekomendacja wystawiona przez organizatorów. Firma Unifreeze wielokrotnie otrzymała nagrodę za wysoką jakość produktów i usług w branży przetwórstwa owocowo - warzywnego.
Unifreeze otrzymało tytuł "Przedsiębiorstwo Fair Play". W ten sposób udowodniliśmy, że prowadzimy nasze interesy w sposób etyczny i bezpieczny. To dla nas duże wyróznienie, który pokazuje, że można osiągać zyski dzięki doskonałej współpracy z naszymi partnerami i kontrahentami. Konkurs jest organizowany od 1997 roku przez Instytut Badań nad Demokracją i Przedsiębiorstwem Prywatnym.
W ramach konkursu promocyjnego Euro Leader firma Unifreeze została doceniona w roku 2004. Uznanie konsumentów i jurorów stanowi dla nas motywację do dalszej pracy i unowocześnienia metod i stosowanych technologii.
Ranking Gazele Biznesu to ranking najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm. To potwierdzenie wysokiej jakości produktów oraz szybkiego rozwoju zarówno na rynku polskim, jak i zagranicznym.
Otrzymany przez firmę Unifreeze certyfikat WSBJ stanowi potwierdzenie najwyższej jakości wyrobów i usług świadczonych przez naszą firmę. Program Najwyższa Jakość prowadzony pod patronatem Ministerstwa Gospodarki stał się wyznacznikiem dla firm, dla których zarządzanie przez jakość - TQM (Total Quality Management) jest bardzo istotne.
Najwyższa Jakość przyznana firmie Unifreeze w 2011
Europejska Firma
Polski Sukces firmy Unifreeze
Filary Polskiej Gospodarki
Poznaj Dobrą Żywność
Polski producent żywności
Agro Poland dla Unifreeze
Policz się z cukrzycą Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
Dowiedz się więcej: