Kategorie:
Pozostałe

Zioła

Pietruszka - Unifreeze Pietruszka - Unifreeze

Opakowanie:

 • Marka własna:
  woreczki PVC lub PE 50 g
 • Dla przemysłu lub hurtu:
  worki PVC lub PE od 0,5 do 1,0 kg
  karton z wkładem PVC 8 kg
  worki z wkładem PVC 10 kg
  worki PVC 20 kg

Unifreeze oferuje zioła mrożone:

 • szczypiorek 3-6
 • natkę pietruszki 1-4,
 • natkę pietruszki 1-6,
 • koperek 1-6.

Czosnek szczypiorek, nazywany w skrócie szczypiorkiem lub szczypiorem (Allium scho- enoprasum L.) – gatunek rośliny z rodziny czosnkowatych. W stanie dzikim jest szeroko rozprzestrzeniony na kuli ziemskiej. Występuje w Europie, Azji i Ameryce Północnej. Jest też powszechnie uprawiany w wielu krajach świata.

Koper ogrodowy (Anethum graveolens L.) – gatunek rośliny należący do rodziny selero- watych. Pochodzi prawdopodobnie z pd.-zach. Azji. Obecnie nie występuje już w stanie dzikim, jedynie w uprawie i jest uprawiany na całym świecie.

Pietruszka zwyczajna (Petroselinum crispum) – gatunek rośliny dwuletniej z rodziny selerowatych. Dziko rośnie na półwyspie Apenińskim i Bałkanach, w północno-zachodniej Afryce i na Wyspach Kanaryjskich. Pietruszka naciowa: w pierwszym roku uprawy tworzy niejadalny korzeń i rozetę jadalnych liści. Korzeń spichrzowy w górnej części cylindryczny, gładki, niżej silnie się rozgałęzia; jest łykowaty. Liście są gładkie lub fryzowane, błyszczące, ciemnozielone, trójdzielne.

Przedsiębiorca uzyskał pomoc w ramach programu rządowego pod nazwą:
„Pomoc dla przemysłu energochłonnego związana z cenami gazu ziemnego i energii elektrycznej w 2023r.

realizacja strony www: Rock The Web